ක්‍රිකට් තොරතුරු සජීවී ලකුණු, විශේෂ අවස්ථා, කාර්ය සාධනය

Home » News » ක්‍රිකට් තොරතුරු සජීවී ලකුණු, විශේෂ අවස්ථා, කාර්ය සාධනය

අද, ස්ටේන් සමුහ භෞතචිකිත්සාව වෙත ගොස්, ඔබට කේතයක් ඇතුළත් කර, බෝල කිහිපයක් උපහාසාත්මකව ලබා දෙයි. අම්ලා තවත් කුඩා බේස්බෝල් කිහිපයක් ලබාගෙන එය ඉහළ නංවනු ඇත, එවිට ඔබට ඔහුගේ සිතේ ඇති දේ සඳහා 3 වන දරුවා හතරක් විය යුතුය. ඉන්පසු ගැඹුර නිරීක්ෂණය කර ඒවායින් ඔහුගේ දෑත් සකස් කරයි, ගැඹුරේ ආධාරයෙන් පිම්මකින් මොප් කරන ලද බර මායිමක් ගෙන එයි.

parimatch bonus code

ජාතියේ නීති සම්පාදනය නිසා ඔබ අවනතව සිටින විට Parimatch එහි සංවිධාන ඉදිරිපත් කරයි. අපගේ මතය අනුව, Parimatch සඳහා මුදල් දැමීම සඳහා ඉන්දියානු ජනතාව සඳහා වඩා හොඳ, වේගවත්ම සහ ඔබට ලාභදායී මාධ්‍යයක් වන්නේ UPI ය. ඔව්, අංක එකේ තැන්පතුවෙන් පසුව, සැබෑ මුදල් සඳහා අශ්ව රේස්, ඊ-පාපන්දු, අතථ්‍ය ක්‍රීඩා ක්‍රියාකාරකම් යනාදිය සමඟින් සියලුම ක්‍රීඩා ක්‍රියාකාරකම් බොහෝ විට ඔබ වෙනුවෙන් වෙළඳපොළට හැරේ. පද්ධති ඔට්ටු යනු ඇත්ත වශයෙන්ම බහු පඩියකින් සංයෝජන වන අතර, ඉපැයීම් parlay wagers ලෙසින් ගණනය කරන ලදී. ඔබේ ප්‍රශ්නය ඉක්මනින් විසඳා ගැනීමට ඔබට උදවු කිරීමට Parimatch හි සුදුසු පුද්ගලයා සමඟ සම්බන්ධ වීමට Voxya සමඟ සෙල්ලම් කරන්න. අපගේ පද්ධතිය තුළ අසංඛ්‍යාත ව්‍යවසායන් දැනටමත් ඇතුළත් කර ඇති අතර ඔබ පාරිභෝගික භාණ්ඩ ක්‍රියාකාරීව සවි කරනු ඇත.

ලකුණු 140 ට වඩා ඉහළ ලකුණු 140 ක් ලබා ගනිමින් සිටියදී, ඔහු පැයට කිලෝමීටර් 155 ක https://bosnianembassypakistan.org/si/ විශිෂ්ට පන්දු යැවීමක නිරත වූ අතර, ශ්‍රී ලංකා නායක දසුන් ශානක ඉවත් කිරීමට ඔහු සමත් විය. කෙසේ වෙතත්, එම පුද්ගලයා එය අතිරේක ආරක්‍ෂාවේදී කෙලින්ම යුස්වේන්ද්‍ර චාහල්ට පහර දුන්නේය. වෙහෙසකින් තොරව “Like” කිරීම සඳහා අපගේම පළ කිරීම් Fb වෙතින් බැහැරව අවශ්‍ය අයට ප්‍රකාශ කිරීමට සහ ඔබ Twitter වෙත පිවිසීමට ඔබට වෙබ් පිටුවල ඇතුළත් බෙදාගැනීමේ බොත්තම් සොයාගත හැකිය.

මේ අනුව අඛණ්ඩ මුදල් ලබා ගැනීම සඳහා නැවුම් සහකරු ගැනුම්කරුවන් කැමති දේ හරියටම දැන සිටිය යුතුය. දැනට පවතින නවතම සංවිධානය විසින් සොයන විවිධ වර්ගයේ එලිසබෙත් අයිතම ලබා දෙයි. ඔබට අවශ්‍ය ගනුදෙනුකරුවන්ට අනුව ඔවුන් සපයන අතර මේ අනුව එක් ඒකකයක් ඔබ විසින් තෝරා ගනු ලැබේ. බහු-ක්‍රීඩා හිමිකර ගැනීමට, ඔබට parlay wager වර්ගය තෝරා ගත හැකිය – එය භාවිතා කිරීමෙන්, ඔබට තනි තේරීමක් තුළ බොහෝ අයිතම සඳහා ඔට්ටු තැබිය හැකිය.

Bayonne’s Remy Martin, Race-Metro 92’s Steyn François and Sebastien Chabal වෙතින් ප්‍රංශ Top14 රග්බි සබඳතාවයට ගැලපේ… දකුණු අප්‍රිකාවේ ග්‍රේම් ස්මිත් සහ ඩේල් ස්ටේන් ඔවුන් ඉනිමකින් සාර්ථක වූ පසු පිටව යන අතරේ සිනාසෙන අතර ඔබට ලකුණු 6ක් ලැබෙනු ඇත. ඉන්දියාව අතර ඔබගේම ආරම්භක උත්සාහයේ දිනය හරහා… Montpellier’s දකුණු අප්‍රිකානු මධ්‍යස්ථානය Francois Steyn ක්‍රියාත්මක වන බැවින් ඔබට ප්‍රංශ Finest 14 අවසන් රග්බි සබඳතා තරඟ ඇතුළත Castres’ ප්‍රංශ ආරක්‍ෂිත Loic Jacquet මග හැරිය හැක… බෙදාගැනීම නිසා ඔබේ වෙළඳ නාමය අව්‍යාජ ලෙස වර්ධනය කර ගන්න සන්නාමය අන්තර්ජාලයේ නිර්මාතෘවරුන් ගැන සතුටුයි. ඔබේ හොඳම පන්තියේ ඩිජිටල් ආයෝජන රාජ්‍ය පද්ධතිය සමඟ කාර්ය ප්‍රවාහය විධිමත් කරන්න.

  • නැවුම් දේශීය කැසිනෝ අධ්‍යාපනය උපරිම ලෙස අනුකරණය කිරීමට ඔබට උපකාර කිරීම සඳහා සජීවී සැපයුම්කරුවෙකු සමඟ මෙම ආකාරයේ ක්‍රීඩා සැබෑ ජීවිතයේ සිදු කරනු ඇත.
  • Zero gaming වෙබ් අඩවිය වඩාත් යෝග්‍ය වේ, කෙසේ වෙතත්, Parimatch ඉන්දියානු වෘත්තිකයන් සඳහා පුළුල් විශාල වාසි ලබා දෙයි, එසේම දෝෂ ඇත්ත වශයෙන්ම කුඩා බව පෙනේ.
  • තවද එය රළු දියමන්ති ආරක්ෂිතව පිරිපහදු කිරීමට යන්නේ නම්, අවසන් මෙවලම ලොව පුරා පිතිකරුවන් බිහි කිරීමට බියකරු සිහිනයක් බවට පත් කිරීමට පොරොන්දු වේ.
  • එක් එක් ක්‍රීඩාව සහ ඔට්ටු ඇල්ලීමේ හැකියාව ඇති සෑම වර්ගයකම වැඩි විස්තර සඳහා, ඔබට පුද්ගලික වෙබ් පිටුව සලකා බැලිය හැක.
  • Parimatch වෙතින් සියලුම විශේෂාංග වෙත ප්‍රවේශ වීම සඳහා, ඔබගේ කාලය සහ ශ්‍රමය අපතේ නොයන බව කියන විශිෂ්ට පහසු සාමාජිකත්ව ක්‍රියාවලියක් දැකීමට අපට අවශ්‍යය.

ක්‍රිකට් හැරුණු විට, ඔබට සයිබර් ක්‍රියාකාරකම් සඳහා වෙනත් ක්‍රීඩා වෘත්තීන් මත ඔට්ටු ඇල්ලීමට පවා හැකිය, ඔට්ටු ඇල්ලීමේ හවුල්කරුවන් සඳහා එකක් නොසලකා හැරිය නොහැක, ආසියාවේ වෙබ් සූදු ව්‍යවසාය සඳහා වඩාත් ඵලදායී ලෙස Parimatch ලබාගෙන ඇත. අපගේම විශේෂ ව්‍යුහය, ප්‍රතිලාභී දිරිගැන්වීම්, සහ ඔබට කෙටි බෙදාහැරීම් වඩාත් සමීප ඉන්දියානු ක්‍රීඩකයින් ආකර්ෂණය කර ගැනීමේ ප්‍රවණතාවක් ඇත. ඔබට ගමනේ දී ඔට්ටු ඇල්ලීමට අවශ්‍ය නම්, ඔබ වේදිකාවක් අත්හදා බැලීමට කැමතිම සෙලියුලර් මෘදුකාංග ආකෘතිය පරීක්ෂා කළ යුතුය. නව මෘදුකාංගය ඩෙස්ක්ටොප් පරිගණක වෙබ් පිටු වල සියලුම විශේෂාංග ඉදිරිපත් කරන අතර, ආසියාවේ සහභාගිවන්නන් නව දිරිගැන්වීම් ප්‍රකාශ කිරීමට නිදහස් වන අතර ඔබට ක්‍රීඩා ක්‍රියාකාරකම් සඳහා සූදුවෙන් විනෝද විය හැකිය. එපමණක් නොව, කුමන ක්‍රියාකාරී පද්ධතියක් වුවද, උපාංගය සඳහා යෙදුම සොයා ගැනීමට සෑම කෙනෙකුම නිවැරදි ස්ථානයේ සිටිනු ඇත. ඔබ කෙනෙකුගේ Parimatch අන්තර්ජාල කැසිනෝ ශාලාවේ පිළිගැනීමේ ස්ථානයට ඇතුළු වන විට, ඔබට පරිමැච් වෙත වෙබ් සූදු ක්‍රීඩා වල වඩාත්ම ප්‍රිය කරන පරාසයක් දැකිය හැකිය.

ඔබ Parimatch වෙත පිවිසෙන විට, එය ක්‍රීඩා වෙබ් අඩවිය වෙනත් විකල්ප ක්‍රීඩා කරන වෙබ් අඩවි මෙන් නිවැරදිව නොපෙනෙන බව ඔබ ඉක්මනින් සොයා ගනු ඇත. එය ඔවුන්ගේ බ්ලොග් ගැන සාකච්ඡා කර ඇති ක්‍රියා පටිපාටිය වෙනස් වන අතර ඇත්ත වශයෙන්ම තරමක් ප්‍රබෝධමත් වේ. ඉහත ලැයිස්තුවේ ඇති පාපන්දු මෙන්ම, කෙසේ වෙතත්, ඔවුන් h2o Polo, හිමබෝල, අතර ඕනෑම තැනක ඇති සෑම කුඩා කොටසක්ම ආවරණය කරයි.සියලුම වීඩියෝ ක්‍රීඩා ලොව ජාත්‍යන්තර ස්ථාන 30කින් පැමිණේ. විනෝදය සඳහා, අපි IPL සඳහා සෑම වර්ගයකම පඩි සඳහා වාසියක් බලා සිටිමු. ඔබ පළමු තැන්පතුවෙන් 150% සිට Parimatch දිරිගැන්වීමක් ලබා ගනී.

එංගලන්තයේ කර්මාන්ත මග් ජයග්‍රාහී ක්‍රිකට් කණ්ඩායම ඔවුන්ගේ නාට්‍යමය ඉපැයීම් අනුස්මරණය කරන අතරතුර ඩව්නිං පාත් අතරතුර ඉල්ලා ඇත. එංගලන්තයේ බෙන් ස්ටෝක්ස් වසරේ නවසීලන්ත ජාතිකයා සඳහා තෝරා ගත හැකිව තිබුණේ ඔවුන්ගේ තාරකා තිරය ගෝලීය ග්ලාස් නවතමයෙන් සති කිහිපයකට පසුවය. කිංග්ස්මීඩ් තරගයේ මැද භාගයේ මැද භාගයේ දී ස්ටේන්ට දෙවතාවක් ඉතුරු වූ කර්මාන්තයක් ලැබීමෙන් පසු ඔබේ නිසි උරහිස වෙත බ්‍රවුස් කිරීම, සැලකිය යුතු අපහසුතාවයක් ඇතිව, එක්සත් රාජධානිය සෘජුවම තරඟ ජයග්‍රහණය කිරීමට පදනම් වනු ඇත. පළමු වාරයේ සිත් ඇදගන්නා සුළු ප්‍රතිඵල නොතකා, වසරකට පසුව ඔහු ඔබේ උත්සාහක කණ්ඩායමට ආරාධනාවක් ලබා ගත්තේය.

ස්ටේන් ඉන්වෙන්ටරි ඡායාරූප සහ ඔබට ලබා දෙන පින්තූර වෙනත් බොහෝ කොටස් ඡායාරූප ගවේෂණය කිරීමට විකල්ප සෙවීමක් ආරම්භ කළ හැකි අතර ඔබට ඡායාරූප ගත හැකිය. Getty Photos හි ගෝලීය-මිනුම්, දත්ත මත පදනම් වූ තොරතුරු භාවිතා කරන්න සහ ඔබේම වෙළඳ නාමය සඳහා පමණක් පළ කිරීම් කිරීමට ආරම්භකයින් 340,100 කට වඩා පද්ධති කළ හැකිය. ක්‍රමය තුළ එක් එක් අනුකලනය තීරණය වන්නේ විකල්ප පාර්ලියක් නිසාය. ඔබ කිරීමට කැමති නව කර්මාන්ත වන්නේ මුල් නම, අවසාන අනන්‍යතාවය, ආරම්භයේ සිට වේලාව, ඊමේල් ගනුදෙනුව, සෙලියුලර් අංකය, සහ සියල්ලට පසු, ඔබට කේත කළ හැක. මෙම ගැටළු බොහොමයක් සම්පූර්ණ කිරීමෙන් පසු, ඔබ ඔබේම පෞද්ගලික ඉලක්කයක් ස්ථාපිත කළ යුතුය. නව චේතනාවන් තහවුරු කිරීමට, ඔබට ඔබගේ සම්බන්ධතා අංකයට කේතයක් ලැබෙනු ඇත, එසේ නොමැතිනම් ඊ-තැපැල් කළමනාකරණය කරන්න.

ඔට්ටු ඇල්ලීම හොඳ විනෝදාංශයක් විය නොහැකි වුවද, එය ඔබට පුද්ගලිකව ආදායමක් ලබා නොදේ. සාමාජිකත්වය තහවුරු කර ඇති සහභාගිවන්නන්ට සීමාවන් වෙනුවට Parimatch භාවිත කළ හැක. මේ අතර, සමහර විශේෂ දැන් දීමනා දැනටමත් සපයන්නාගේ වෙළඳ ලකුණ ලෙස සැලකිය හැකිය; එබැවින් ඔහු සලකා බැලීම වටී. පාපන්දු ඇඳුම් කට්ටලවල සිට පාපන්දු, පැසිපන්දු සහ ඔබ ටෙනිස් දක්වා අතථ්‍ය සිමියුලේටරයක් ​​නිසැකවම ඇති නව මාදිලිය.

Parimatch පිළිගැනීම එකතු කරන ලද ප්‍රසාද දීමනාව

ඔබේ තණතීරුවට ඔහුගේ ක්‍රියාකාරකම් දකුණු අප්‍රිකානු ක්‍රිකට් වලින් ජනප්‍රවාද වලින් හොඳ පුරාවෘත්තයක් වීමට ඔහුට උපකාර විය. ස්ටේන් දැනටමත් බොහෝ උත්සාහක කඩුලුවල නව පිරික්සුම් ලැයිස්තුවට හිමිකම් කියයි ඔහු ටෙස්ට් ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාව තුළ වඩා හොඳ සාමාන්‍යයන් අතරට පැමිණෙමින් ඔහුගේ ප්‍රජාව හරහා ලකුණු 23ක් ලබා දුන් වහාම කඩුල්ලක් දවා ගත්තේය.කෙසේ වෙතත්, GT නව තරඟ අවසන් පන්දුවට කඩුලු හතරකින් සාර්ථක ලෙස අවසන් කළ බැවින් ඔවුන් නිෂ්ඵල භාවය තුළ දිව ගියහ. සන්රයිසස් හයිද්‍රාබාද් පිලට එරෙහිව ලකුණු 196ක් ඉදිරියෙන් සිටි මලික්ගේ පන්දුවක් හමුවේ ඔවුන් හඹා යාමේදී ජීටී සුවපහසු බවක් පෙනෙන්නට තිබුණි. එකිනෙකාට ගිල් සහ ඔබට පුළුවන් Wridhiman Saha ඔබේ ඉක්මන් පන්දු යවන්නාගේ මූලික කරුණු වලට එරෙහිව නොසන්සුන් බවක් පෙනෙන්නට තිබුණි.

දෙවන එක්දින තරඟ වලට පෙර, වියාන් මෝල්ඩර් හදිසි අනතුරකට ලක් වූ අතර, ඉතිරි නැවුම් එකතුව සඳහා දකුණු අප්‍රිකානු සංචිතයෙන් ඉවත් කරන ලදී. මූලික T20I ගැලපීම් වලින් පසුව, ඉම්රාන් තාහීර් දකුණු අප්‍රිකානු කණ්ඩායමට දියත් කරන ලද්දේ කණ්ඩායමට අනෙකුත් පන්දු යැවීමේ විකල්ප ක්‍රීඩා කිරීමට ඉඩ දීම සඳහා ය. සංචාරය ආරම්භ වන තුරුම ෆාෆ් ඩු ප්ලෙසිස් සහ හෂීම් අම්ලා ආබාධයකට ලක්වීම හේතුවෙන් දකුණු අප්‍රිකානු සංචිතයෙන් මුලින් ඉවත් කර තිබුණි.

  • එසේ නොවුණත්, එය නිෂ්ඵල වූ අතර, GT විසින් ඔබේ අවසන් ගොල්ෆ් පන්දුව දක්වා කඩුලු පහේ සිට අලුත්ම තරඟය සාර්ථක කර ගන්නා විට එය නිෂ්ඵල විය.
  • Imran Tahir නව සිම්බාබ්වේ ක්‍රිකට් සාදය 2018 සැප්තැම්බර් සහ ඔක්තෝබර් ඇතුළත දකුණු අප්‍රිකාවේ සංචාරයක නිරත වූ අතර අවසානයේ ජාත්‍යන්තර තරග තුනක් සහ විස්සයි20 ගෝලීය ෆිට් තුනක් පමණ ක්‍රීඩා කළේය.
  • “අපිට මොහාලියේදී විජේ හසාරේ කුසලානය අත්විඳීමට නියමිතව තිබුණි, එය මුලදී මම හොඳ කඩුලු රකින්නෙකු නැරඹූ අතර ඔබට කීර්තිය දුරස් විය හැකිය.
  • එංගලන්තයේ කර්මාන්ත කුසලානය දිනූ ක්‍රිකට් කණ්ඩායම ඩව්නිං පාත් වෙත ආරාධනා කර ඇති අතර ඔවුන් සෑම විටම ඔවුන්ගේ විශිෂ්ට ජයග්‍රහණය සිහිපත් කරයි.
  • වසා දැමූ නැවුම් කොන්ත්‍රාත්තුව දකුණු අප්‍රිකාව සහ එක්සත් රාජධානිය සහ අනෙකුත් නියාමනය කරන ලද ක්‍රීඩා ඉසව් ක්‍රීඩා කරන ස්ථාන තුළ පැරිමැච් ඉදිරිපත් කිරීමට ස්ටේන් සහාය වීම සොයා ගත හැකි දැඩි මාස 18ක කේවල් කිරීමකි.

සියලුම ප්‍රතිඵල 49s.co.uk වෙබ් අඩවියට ක්‍රියා කිරීමට නැඹුරු වන අතර, ඔට්ටු අල්ලන්නන්ට නවතම සමස්ත කාර්ය සාධනය ලබා ගැනීමටත්, සරාගී සහ සිසිල් බෝල සොයා ගැනීමටත්, පුද්ගලික පැසිපන්දු මුදලට අනුව විශ්ලේෂණ හිමිකර ගැනීමටත් හැකි වේ. BetConstruct හට ඒවායේ උසස් තත්ත්වයේ තිබිය හැකි අතර, ඔබට විශේෂයෙන් ලතින් බටහිරට වෙනස් කරන ලද නිෂ්පාදන ඔප්පු කළ හැකි අතර, ඔබට මෙම වඩාත්ම පුරෝකථනයේදී අප්‍රිකානු ස්ථාන ගත කළ හැකි අතර ඔබට පොදු ඔට්ටු ඇල්ලීමේ දිනපොත හෙළි කළ හැකිය. මීට අමතරව, සැලකිය යුතු හැඟීමකින් සම්පූර්ණ වාසිදායක වත්කමක් ලබා දෙමින්, නව BetConstruct පාර්ශවය බොහෝ විට නවතම පෙම්වතුන් සමඟ නැවත එක්වීම, නැවුම් හවුල්කාරිත්වයන් ඇති කර ගැනීම සහ ඔබට ඉහළ මට්ටමේ කතා කළ හැකිය. අයිස් ලන්ඩන් යනු ප්‍රමුඛතම ක්‍රීඩා කිරීම වන අතර ඔබට ක්‍රීඩා කිරීමෙන් සම්පූර්ණ ලෝකයම ක්‍රියා කරයි.

පද්ධතිය ඔට්ටු අල්ලන්නන් සමඟ ගනුදෙනු කළ හැකිය, ප්‍රමාණය සහ ඒ නිසා නැවුම් සූදුකරුගෙන් ක්‍රීඩාවේ ශේෂයන් ඉක්මවා නොයයි. අලුත්ම තරඟ වල ජනප්‍රියතාවයේ නව නැගීම මත ගණන් කරමින්, තරඟකාරී ලෙස උත්සාහ කරයි, නැවුම් ආන්තිකයේ නව ප්‍රතිශතය සම්පූර්ණයෙන්ම වෙනත් එකකි. අවසාන වසර 2 සම්බන්ධයෙන්, මෙම වේදිකා බොහෝමයක් ක්‍රීඩා කාලයන් හරහා OTT සේවාවන් වටා විශාල වශයෙන් දීමනා ආරම්භ කළේය. Parlay+ ඔට්ටු ඇල්ලීම සාමාන්‍ය parlay ඔට්ටු වැනිය, කෙසේ වෙතත් ඉහළ හැකියාවක් ඇත. Parimatch වෙතින් නවතම ආන්තිකය ක්‍රියාකාරකම් සහ ලීගය මත රඳා පවතී, කෙසේ වෙතත්, නිරන්තරයෙන් 11% සපුරාලීම හෝ නොඉක්මවනු ඇත.

Parimatch ප්‍රසාද දීමනාව

එවැනි PayTM, PhonePe, UPI, Skrill, Neteller, Ecobank, සම්මත බැංකු මාරුවීම්වලට නායකත්වය දෙන අතර සමහරක්. ක්‍රීඩා ඉසව්වල ආරම්භකයින් සහ ඔබ සූදුව වෙබ් අඩවි හෝ ටැබ් අතර වෙනස් නොවිය යුතුය. පහත ලැයිස්තුගත කර ඇති ත්‍යාග පිහිනුම් තටාක අනෙකුත් වෘත්තීන්ට වඩා බෙහෙවින් අඩු වන අතර, විවිධ විශ්මය ජනක තරඟ ඇති අතර ඔබට ඔට්ටුකරුවන් මත ඉපැයීම් කිරීමට විකල්ප ඇත.තාක්ෂණික පොත ලබා ගැනීම සඳහා ක්‍රියාවලිය පිළිබඳ තොරතුරු ලබා ගැනීමට, ක්‍රීඩකයින්ට අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවියෙන් ඉගෙන ගත හැකිය. සූදුව සමඟ ආරම්භ කිරීමට ඔබට යෙදුම තිබිය යුත්තේ ස්මාර්ට් ජංගම දුරකතනයට පමණි. ඔබ සැලසුම් කර ඇත්තේ එය ස්මාර්ට් ජංගම දුරකතනයෙන් ඔට්ටු ඇල්ලීමේ පද්ධතියට ප්‍රවේශය භාවිතා කිරීමෙනි.

ඔවුන්ගේ දෙමාපියන් කිතුනුවන් වන අතර ක්‍රිකට් ක්‍රීඩකයා ක්‍රිස්තියානි දර්ශනයක් ඇති මගේ තරුණ කාලය ගත කළේය. ක්‍රිකට් ලෙජන්ඩ් ස්ටේන් ගන් නව බ්ලොග් සටහන පෙරදිග Eu ඔට්ටු ඇල්ලීම – ප්‍රවෘත්ති – සම්මුඛ පරීක්ෂණය – උසාවි වෙලඳපොල කීර්තිය – උසස් ගිණුම – සිදුවීම් – ලැයිස්තුව මත ජයග්‍රහණ සමඟින් සක්‍රීය කර ඇත. විව්රන්ට් ෂර්මා, මලික්ගේ දිගුකාලීන මිතුරා සහ ඔහුගේ J&K දැන් SRH කණ්ඩායමේ සගයා, නැවුම් අත්පුඩි, විසිල් සහ ඔබට මලික් වඩාත් භයානක ලෙස ගොඩනඟා ගත හැකි බව යෝජනා කරයි. ඉන්දියාවේ අලුත්ම පිස්සු කොල්ලා උම්රාන් මලික් ඔබේ හිසට වේග ගිනි අවිය යැවීමෙන් පසු ශ්‍රී ලංකාවට එරෙහිව වන්කඩේ ක්‍රීඩාංගණයේ පැවති පළමු විස්සයි20 තරගය තුළ හොඳ අකුණු පහරක්.

ඩේල් ස්ටේන්

එයින් අදහස් වන්නේ ඔබට විවිධ ක්‍රීඩා සියල්ලම උත්සාහ කිරීමට, ඔබ කැමති සබැඳි ක්‍රීඩාව සොයා ගැනීමට සහ විශිෂ්ට තනි රුපියලක් අවදානමට වඩා මෙම ක්‍රීඩාව තුළ ඔබේ දක්ෂතා අතිශයින් වර්ධනය කර ගත හැකි බවයි. Parimatch වෙතින් නවතම පිළිගැනීමේ එකතු කළ ප්‍රසාද දීමනාවෙන් ප්‍රයෝජන ගැනීමට සැලසුම් කිරීමේදී ප්‍රසාද කේතයක් අවශ්‍ය නොවේ. අපගේ මතය ඇතුළත, Parimatch වෙත ස්ථාන උත්පාදනය කිරීමේ මාර්ගය UPI විසිනි. Parimatch සඳහා, ඔවුන් ආසියාවේ වඩාත්ම ජනප්රිය කොමිෂන් සභා අවස්ථා කිහිපයක් ලබා ගනී.

Parimatch සජීවී ක්‍රිකට් ක්‍රීඩා නැරඹීමක් ඇති හොඳ ක්‍රිකට් ඔට්ටු ඇල්ලීමේ වේදිකාවක් පිරිනමයි. එම කාල රාමුව තුළදී, නව මාරාන්තික ස්ටයින්-මෝර්කල් ලිගයමන්ට් සෑදී ඇත. අලුත්ම පන්දු යවන්නා ක්‍රමයෙන් ඔහුගේ සංඛ්‍යාලේඛන වැඩිදියුණු කිරීමට උත්සාහ කරන අතර ඔබට සමස්ත ක්‍රීඩාව මුවහත් කර ගත හැකිය, එනම් වේගවත් හා වඩාත් හානිකර වේ. දකුණු අප්‍රිකාව ක්‍ෂණික පන්දු යවන්නෙකු වන අතර, අවම වශයෙන් සති 10ක් තුළදී ලුංගි එන්ගිඩි මුහුණට මුහුණ ලා සිටින බව වාර්තා වේ. ස්ටේන් ලෝක වීදුරුව අතරතුර ඉහළට රිබන් කිරීමට උත්සාහ කිරීම ගැන සඳහන් කර ඇත, කෙසේ වෙතත්, දකුණු ප්‍රදේශයේ අප්‍රිකාවේ සියලුම තරඟ පසෙකට වී සිටින පුද්ගලයා සම්පූර්ණයෙන්ම සුදුසු ක්‍රියාකාරිත්වයට සුදුසු ය.

දකුණු අප්‍රිකානු පන්දු යවන ක්‍රීඩක ඩේල් ස්ටේන් උත්සාහක දිනුම ශ්‍රී ලංකා පිතිකරු සනත් ජයසූරිය දැවී යාම සම්බන්ධයෙන් ඔවුන්ගේ කණ්ඩායමේ පන්දු රකින ක්‍රීඩක ඇබ්ඩොමිනල් ඩිවිලියර්ස්ගේ සුබපැතුම්…දකුණු අප්‍රිකානු පන්දු යවන ක්‍රීඩක ඩේල් ස්ටේන් ඉන්දීය පිතිකරු සුරේෂ් රයිනා ස්ටම්ප් කිරීමට තැත් කරයි ආසියාවේ සිට පැවැත්වෙන ICC කර්මාන්ත විස්සයි20 කාණ්ඩයේ C තරඟය තුළ දකුණු අප්‍රිකානු පන්දු යවන ඩේල් ස්ටේන් මීට පෙර ඉන්දීය පිතිකරු සුරේෂ් රයිනා 1/2 ශතකයක් සමරමින් ICC Globe Twenty20 Class C ට ගැලපේ… දකුණු අප්‍රිකානු පන්දු යවන ඩේල් ස්ටේන් දකුණු ප්‍රදේශය අතර ICC ලෝක විස්සයි20 වර්ගීකරණ C තරඟය තුළ ඇෆ්ගනිස්ථාන පිතිකරු මොහොමඩ් ෂාසාඩ්ගේ නැවුම් දැවීම සිහිපත් කරයි…

අපේ සංවිධානය

“අපිට මොහාලිහිදී විජේ හසාරේ කුසලානය අත්විඳීමට සිදු වී ඇති අතර එය විශිෂ්ට කඩුලු රකින්නෙකු දුටු පළමු අවස්ථාව සහ ඔබව නියත වශයෙන්ම දුරස්ථ කිරීමට ස්ලයිඩ්ස් ස්ථානගත කිරීම එයයි. අපි ඇඳුම් පැළඳුම් අවකාශයක් පැළඳ සිට අසුන්ගෙන සිටින අතර, ඔබේම ගොල්ෆ් පන්දුව කෙනෙකුගේ කඩුලු රකින්නාගේ අත්වැසුම් අතට වදින නවතම හඬට ඔබ නිසැකවම සවන් දෙනු ඇත. මගේ වෘත්තිය තුළ කිසිවක් භුක්ති විඳිනු මම දැක නැත, ”ශ්‍රීවාස්තවා සූරත් හි නවතම ඉන්දියානු සංදර්ශකයට උපදෙස් දුන්නේය, එහිදී J&K සැබවින්ම දුම්රියට මුහුණ දීම අත්විඳිය හැකිය.දකුණු අප්‍රිකාවේ නියමිත වේලාවට පන්දු යවන ඉහළ පෙළේ ඩේල් ස්ටේන් සියලු ආකාරයේ ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාවෙන් විශ්‍රාම යන බව ඔබේ අගෝස්තු 29 අඟහරුවාදා හෙළි කළේය. වසර 18කට ආසන්න කාලයක් ගත වූ ක්‍රිකට් දිවිය තුළ ස්ටේන් ටෙස්ට් තරග 93ක්, එක්දින තරග 125ක් සහ ඔබට විස්සයි20 තරග 47ක් සෙව්වේය. විවිධ ගෝලීය T20 ලීග් හරහා ඔවුන්ගේ වෙළඳාම් කරන අතරම, හිස්කබල් 699 ක් ලබා ගනී.

ක්‍රීඩා ඉසව්වලින් කොටසක් ක්‍රීඩා, ගොල්ෆ්, බේස්බෝල්, UFC, eSports උත්සාහ කරන්න, ඔබ ක්‍රිකට් කරන්න. ඔබේ පිරිනැමීමේ විනෝදාංශයේ නව රූපය විශේෂ වර්ණ ලකුණු සහිතව සලකුණු කර ඇත. Parimatch හි නවතම ආන්තිකය ක්‍රීඩාව සහ කාණ්ඩය මත රඳා පවතිනු ඇත, කෙසේ වෙතත්, සාමාන්‍යයෙන් 11% සපුරාලීමට හෝ ඉක්මවිය නොහැක.Parimatch නියමිත වේලාවට පෙර කාලසටහනක් සකස් කරයි, ඒ අනුව එය ඇත්ත වශයෙන්ම ඔට්ටු ඇල්ලීමට සැලසුම් කර ඇත.

ක්‍රියාත්මක කිරීම ලබා ගැනීම සඳහා, ඕනෑම ජංගම අන්තර්ජාල බ්‍රවුසරයකින් නවතම PM ඔන්ලයින් ක්‍රීඩා වෙබ් අඩවිය විවෘත කරන්න, එවිට ඔබ යෙදුම් ප්‍රදේශයට යනු ඇත. නවතම QR කේතය පරීක්ෂා කරන්න හෝ නිෂ්පාදනයේ Android සන්නාමය සොයා ගන්න. අලුත්ම ජයග්‍රහණ ඉවත් කර ගැනීමට ඔබට ඩොලර් දැමීමට උදවු කිරීමට, පරිශීලකයින්ට ගාස්තු පියවර ගණනාවකින් තෝරා ගත හැක. එක් කණ්ඩායමකට වෘත්තිකයන් හත් දෙනෙකු, වෘත්තීය ක්‍රීඩකයින් 6 දෙනෙකුගෙන් සමන්විත වන අතර, ඔබට එක් ගෝල රකින්නෙකුට පියවර ගත හැක. අනවසර 3 වන පාර්ශ්ව ලබා ගැනීමට පටහැනිව ඇය හෝ ඔහු නිසා ආරක්ෂාව භාවිතා කර ඇත.

නවතම රහස්‍යතා ප්‍රතිපත්තිය මෙන්ම අපට ඔබගේම පුද්ගලික පර්යේෂණ භාවිතා කිරීමට හැකි ක්‍රම සකසයි. එය සම්පුර්ණයෙන්ම ඉගෙන ගැනීමට, එහි තිරයේ භාවිතා වන රහස්‍යතා ප්‍රතිපත්ති බොත්තම ක්ලික් කරන්න.Lotto365 විසින් සම්පූර්ණ මිනිත්තු පහේ අවස්ථා 23 ටම සජීවී සලකුණක් සපයයි, එය රචනා කර ඇති අතර ඔබට මිල්ටන් කේන්ස් හි සිස්ගේ විකාශන චිත්‍රාගාර ප්‍රවාහය කළ හැකිය. ඔවුන් සැලකිය යුතු ක්‍රීඩා කණ්ඩායම් කිහිපයක් හසුරුවා ඇත්තේ සැබවින්ම ඉන්දියාව තුළ නැවුම් එස්පෝර්ට්ස් රෙදිපිළි සාර්ථකව නිවාරණය කළ ලිපි ආරම්භකයින් ලෙස ය.

එයට විශාල අවස්ථාවක් ලැබෙන්නේ නව පළපුරුදු ක්‍රිකට් ක්‍රීඩකයාට ක්‍රීඩා කිරීමට වසර කිහිපයක සිටය. අවසාන IPL ජයග්‍රාහකයින් වන ගුජරාට් ටයිටන්ස් කණ්ඩායමට පටහැනිව ඔහු විශිෂ්ට කඩුලු හතරක් ප්‍රවාහනය කරන විට වන්කඩේ සමඟ ඇති ඔවුන්ගේ ප්‍රේම සම්බන්ධය දැනටමත් IPL තුළ පැවතුනි. ඉන්දියාවේ උම්රාන් මලික් ආසියාවේ සහ ශ්‍රී ලංකාව මුම්බායිහිදී පැවැත්වෙන පළමු විස්සයි20 ක්‍රිකට් තරගවලදී ශ්‍රී ලංකාවේ දසුන් ශානකගෙන් ඉවත් වූ නවතම කඩුල්ල සිහිපත් කරයි. Parimatch Asia වෙබ් අඩවියෙන් මුදල් ඉපැයීමෙන් ඔබව බැහැර කරන නියාමකයන්ගේ නියෝග නොමැත. එසේම, ඔබ ඉන්දියානු සහභාගිවන්නන් සීමා කිරීමට ආසියාවේ කිසිදු ආකාරයක නියාමනය කරන ලද රෙගුලාසි නොමැත.